خرید ویلا در دماوند و ویژگی های این منطقه

by تحریریه ویلا 1000
Hits: 150

دماوند یکی از شهرستان های استان تهران است.این شهرستان منطقه ای سرسبز با آب و هوائی خنک و کوهستانی است.کوه دماوند یکی از اسطوره های این شهرستان به شمار می آید.اعتدال آب و هوایی،تنوع آب و هوا و زیبایی این منطقه هر ساله مسافرین زیادی را از سراسر ایران وارد خود می کند.

دماوند به دو ناحیه و پنج شهر تقسیم می شود ناحیه شامل بخش مرکزی دماوند و بخش رودهن .و این بخش ها در مجموع دارای 5 شهر به نام های خود شهر دماوند،شهر رودهن،شهر آبسرد،شهر آبعلی،شهر کیلان،تقسیم بندی می شوند.

این شهرستان در گذرگاه امامزاده هاشم که در واقع راه ارتباطی تهران به آمل محسوب می شود تا مسیر ارتباطی تهران به فیروزکوه و ساری واقع شده است.دماوند به عنوان محبوب ترین منطقه اطراف تهران محسوب می شود که خاستگاه بسیاری از مسافرین است.این شهر به دلیل داشتن آب و هوایی خوب و معتدل و دشت های زیبا و دیدنی و نزدیکی به تهران به یکی از مناطق مناسب برای سرمایه گذاری و خرید ویلا تبدیل شده است.

اگر قصد خرید ویلا در این منطقه را دارید باید اطلاعات کافی از قیمت ویلا در دماوند و اطراف این منطقه داشته باشید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.ما در این مقاله سعی کردهایم اطلاعاتی که برای خرید ویلا در این منطقه لازم است را بگوییم .امید است این اطلاعات بتواند شما را برای سرمایه گذاری خرید ویلا در این منطقه یاری کند.

قیمت ویلا در دماوند

قیمت خرید ویلا در دماوند بسته به مکان و منطقه ،متراژ و امکانات ویلا متغیر است اگر بخواهیم حداقل مبلغ برای خرید ویلا در این منطقه را بگوییم 800 میلیون تومان است البته می توان ویلاهایی با قیمت های پایین تر هم پیدا کرد که البته ویلاهایی با سن بالا و تک خوابه هستند.اما اگر قیمت خرید ویلاهای معمولی با ساختی تقریبا نو را در نظر بگیریم قیمت ها از 800 میلیون تا 15 میلیارد و بیشتر متغیر است.

اگر بخواهید قیمت های حدودی خرید ویلا در دماوند را بدانید روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید ویلا در دماوند

نکات لازم برای خرید ویلا

اگر بودجه لازم برای خرید ویلا را دارید پس حتما به نکات زیر برای خرید ویلا توجه نمایید.

دریافت سند تک برگی،کیفیت بنای احداثی ،موقعیت مکانی باغ ویلا،محوطه سازی،نورپردازی و استخر

Hamgardi 333000oe3CF544541

به مشخصات سند توجه فرمایید.

اگر به دنبال خرید ویلا هستید حتما به دنبال ویلاهای سند دار تک برگ باشید چرا که برخی ویلاها به دلیل قولنامه ای و یا وراثتی بودن مشکلات زیادی را برای خریداران ایجاد میکند.پس هنگام خرید به مشخصات بنای لحاظ شده در سند توجه کنید و از مشورت وکیل یا مشاور حتما استفاده کنید.به مساحت ویلا توجه کنید زیرا به دلیل کم فروشی ممکن است متراژ را بیشتر از واقعیت اعلام کنند.

موقعیت مکانی برای خرید ویلا را بررسی کنید.

بخش هایی که می توانید ویلا بخرید در شهرک های باغ ویلایی،باغ ویلاهای مجموعه ای و محیط های مسکونی است.شهرک های باغ ویلایی به دلیل امنیت زیاد ،توجه مسئولان شهری را به خود جلب کرده اند اما به دلیل قیمت این ویلاها که گران هستند باغ ویلاهای مجموعه ای و محیط های مسکونی که دارای قیمت مناسبتری هستند مورد توجه خریداران قرار گرفته اند.

مصالح به کار رفته در ویلا مسئله دیگری است که در خرید ویلا باید به آن توجه کرد.

از یک مشاور و مهندس مشاور مشورت بگیرید .متاسفانه طی سالهای اخیر نظارت دقیقی بر کیفیت مصالح ساختمانی صورت نمی گیرد .یکی از مشکلات اصلی که وجود دارد و دیده نمی شود در ویلاهای ارزان نوع مصالح به کار رفته در ویلا است و همین امر باعث مشکلات مختلفی مانند ترک خوردن دیوارها،نم دادن سازه داخلی،ریختن نما داخلی مانند کاشی ها،خراب شدن اتصالات،شوره زدن دیوارها و یا ورود انواع حشره و عدم تهویه مناسب می شود.

هنگام خرید ویلا توجه کنید که در محوطه از مصالح با کیفیت استفاده شده باشد.

محوطه بیرونی قابل توجه ترین بخش از ویلا به شمار می آید.درختچه های گیاهان زینتی ،گل کاریها،چمن کاریها،برکه های مصنوعی،آبنما و آلاچیق از جمله عناصری هستند که در محوطه سازی کاربرد ویژه ای دارند.استفاده از مصالح بی کیفیت باعث تخریب و فرسوده شدن سریع محوطه می شود پس ظاهر محوطه شما را گول نزند.

نورپردازی ویلا را در خرید ویلا حتما مورد توجه قرار دهید

روشنایی علوه بر زیبایی امنیت شبهای ویلا را تضمین می کند.بنابراین باید سیستم روشنایی ویلاها بهترین طراحی و کیفیت را داشته باشد.

توجه به استخر ویلا

توجه داشته باشید که اگر ویلا دارای استخر است مجهز به تاسیسات کامل باشد زیرا شما برای همین ریزه کاریها پول میلیاردی می پردازید.