طراحی ویلا 360

Hits: 2150

 

ویلا 360 در یکی از جنگل‌های هلند برای یک زوج و سگ‌هایشان طراحی شده است.

 

40

 

ویلای مدور که اندازه آن 85 مترمربع است، یک راهروی فلزی را نشان میدهد که به سمت در چوبی بزرگ منتهی می‌شود و درست در دامنه تپه قرار گرفته است تا به کاهش آن بر روی منظره کمک کند و به آن اجازه میدهد تا با محیط بهتر ترکیب شود.

 

41

 

پنجره‌های مدور اطراف نیمی از خانه را پوشش می‌دهند در حالیکه دیوارهای آینه‌ای در انتهای هر دو پنجره ظاهر پنجره را ادامه میدهد که این پنجره‌ها به صاحبخانه کمک می‌کند که مراقب سگ‌هایشان باشند.

 

42

 

طراحی دایره‌ای بیشتر مناظر جنگل را در اطراف ویلا ایجاد می‌کند. مهم نیست که شما در کجای این ویلا هستید، باز هم می‌توانید مناظر را ببینید و از درختان و باغ اطراف ویلا لذت ببرید.

 

43

 

در ارتباط با موضوع پیوستگی، یک نقشه طبقه باز در ویلا تمام المان‌های یک خانه را بهم متصل می‌کند که شامل اتاق نشیمن، اشپزخانه، منطقه غذاخوری و اتاق خواب می‌باشد.

 

44

 

اگرچه در این طراحی ویلا اتاق خواب به بقیه قسمت‌های داخلی متصل است، ولی یک در کشویی برای جداکردن اتاق خواب استفاده شده است که حریم خصوصی را فراهم می‌کند.

 

45

 

یک حمام کوچک دارای دیوارهای فلزی و سنگی، و درب ساخته شده از متریال چوب برای پوشش دیوارهای خانه استفاده می‌شود که وقتی درب بسته می‌شود، حمام از نگاه پنهان میشود.

 

46

 

 

 

طراحی ویلا و ساخت ویلا تخصص ماست .با 15 سال سابقه فعالیت تخصصی

مشاوره مسقیم کارشناس:02188660665